«Седьмой этаж»

Оригінальний dogchaser double купити, ефективний відлякувач собак в Черкассах

Оригінальний dogchaser double купити, ефективний відлякувач собак

Ультразвуковий Потужний відлякувач собак зі світлодіодом і лазером Original. Відлякувач Dog Chaser (Double) послужить захистом від агресивних собак в будь-якій ситуації. З ним можна відчувати себе по-справжньому в цілковитій безпеці. Пристрій буде вельми корисним деяким службам, наприклад: медичним працівникам, поліції, пожежним, енергетикам або працівникам пошти.
Придбавши цю модель, Ви отримуєте цілий ряд переваг. В першу чергу - стаєте господарем становища. Ефективність відлякування собак посилена завдяки наявності двох випромінювачів і яскравого стробоскопа на світлодіодах (ультразвук діє на органи слуху, а світло - на органи зору тварини). Прібороснащён лазерним покажчиком для зручності використання і обеспеічвает ефективне відлякування собак на відстані до 10м!
Як же працює відлякувач? Все дуже просто! Ультразвук, що виходить від відлякувач - невиразний для людського вуха, але ефективно впливає на злий і агресивний собаку, що стоїть на певній відстані від Вас. Під час роботи випромінюються ультразвукові хвилі, які згодом відлякують тварину. Варто відзначити, що пристрій не завдає болю тварині, а тільки тимчасово дезорієнтує його в просторі, так як принцип його роботи побудований саме на відлякуванні.
Захистіть себе і дитину вже сьогодні, і пам"ятайте, що безпека життя понад усе!
Найнижча ціна, повне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Звертайтеся для замовлення
Объявление актуально: в Черкассах
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Оригінальний dogchaser double купити ефективний відлякувач собак»
Это моё объявление