«Седьмой этаж»

Відлякувач гризунів «Электрокот-турбо» за низькою ціною в Полтаве

Відлякувач гризунів «Электрокот-турбо» за низькою ціною

Найефективніший відлякувач гризунів «Электрокот-турбо» оснащений випромінювачем, завдяки чому площа дії пристрою становить до 400 кв. м.
Працює в декількох режимах: «День» і «Ніч», безшумний режим «Ніч», при якому працює лише ультразвук, найчастіше його використовують для боротьби з шкідниками у житлових приміщеннях (будинках, квартирах, ) Режим «День» (працює звук + ультразвук) застосовується у всіх інших випадках: на складах, у магазинах. Змінюється малюнок ультразвуку, не дозволяє гризунам адаптуватися до ультразвуку і прилад не втрачає ефективності навіть при дуже тривалому використанні. Крім ультразвуку та звуку, в даному приладі реалізований світловий ефект, який також відлякує мишей і щурів. Відлякувач гризунів "Электрокот" підключається до електричної мережі 220В. Гарантія 12 місяців. Тривалий термін служби, без обмежень. У нас найнижчі ціни на товари.
Безкоштовна доставка по Україні - Ви оплачуєте лише вартість товару при отриманні! Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування
Объявление актуально: в Полтаве
Александр
Телефон: 0677190866
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление